کوئیز هفتگی | شماره 84 – The Batman 2022

در این قسمت از کوییزِ هفتگی یک فیلم در نظر گرفته شده که داستان و موضوع این فیلم در آخرین صفحه‌ی کوییز به زبان انگلیسی به صورت کامل نوشته شده، که میتونید بخونید و لذت ببرید. در این کوییز، براتون صحنه‌های مختلفی از فیلم رو انتخاب کردیم و از اون قسمت‌ها براتون تست طراحی کردیم. این تست‌ها شامل آموزش نکات ریز گرامری و همچنین یادگیری لغات هستند.

جزئیات

راه‌های خلاقانه و جایگزین دریلینگ

از آنجا که هدف از یادگیری زبان ایجاد ارتباط است منتقدان دریلینگ روشی مبتنی بر تعامل زبان آموز پیشنهاد می‌دهند. در این روش زبان آموز بیش از معلم در کلاس صحبت می‌کند و در موقعیت‌هایی که شبیه دنیای واقعی است عبارت‌ها و دیالوگ‌هایی را می‌آموزد.

جزئیات

کوئیز هفتگی | شماره 83 – Jimmy Kimmel Live

در این کوییزِ، یک نوع ژانر متفاوت برای شما در نظر گرفتیم؛ Talk show!
در این نوع برنامه، نوع مکالمه بین مجری و مهمان برنامه که معمولا یه فرد مشهور هست خیلی راحت و دوستانه هست، به همین دلیل میتوان از کلمات و اصطلاحات زیادی که به کار برده می‌شود، در مکالمه ی روزمره استفاده کرد. خلاصه که show رو ببینید و بعد یادگیری خودت را ارزیابی کنید و از نتیجه لذت ببرید.

جزئیات

کوئیز هفتگی | شماره 82 – Gordon Ramsay

در این قسمت از کوییز هفتگی، یه ویدیو آشپزی براتون در نظر گرفتم. با دیدن این ویدیو هم میتونین از حس و حال خوب آشپزی لذت ببرین و هم میتونین روی تقویت زبان انگلیسی تون کار کنین. ویدیو های آشپزی، منابع بسیار مفیدی برای یادگیری کلمات با موضوع غذا هستن. به همین دلیل این هفته کلی تست برای یادگیری فعل‌های آشپزی، صفت‌ها و…براتون گذاشتم که میتونین انجام بدین.

جزئیات
Cover

10 دلیل اهمیت یادگیری زبان دوم در کودکان

اگر به فکر آموزش زبان خارجی به فرزند خود هستید، ابتدا باید از مزیت‌های یادگیری در سنین کودکی و نوجوانی مطلع شوید. در این مقاله همراه ما باشید تا 10 مورد از مهم‌ترین دلایل اهمیت یادگیری در کودکان را با یکدیگر بررسی کنیم.

جزئیات

دریلینگ؛ روشی متداول اما کاربردی در کلاس زبان

دریلینگ روش بسیار متداولی در کلاس‌های زبان است. اگر فکر شده طراحی شده باشد و در زمان درستی استفاده شود، می‌تواند برای زبان‌آموزان بسیار مفید باشد. در این مقاله دلایل استفاده از آن و نمونه‌های کاربردی معرفی می‌شوند.

جزئیات